چگونه زودتر از دیگران، یک عرضه اولیه را سفارش دهیم؟

چه مشکلی داشتیم؟

سالهاست که بسیاری از کارگزاری‌ها در روزهای عرضه اولیه با مشکلات زیادی روبرو می‌شوند، که علت این مشکلات ترافیک بسیار بالای مراجعه کنندگان به سایت‌های کارگزاری و برخی اوقات هسته مرکزی بورس بوده است که گاهی اوقات این مشکلات موجب می‌شد مشتریان نتوانند سهام عرضه اولیه مورد نظرشان را بخرند.

چه اتفاق جدیدی رخ داده است؟

چندی قبل سیستم فارابیکسو (کارگزاری فارابی) قابلیتی به امکانات خود اضافه کرده که اکنون می‌توان به راحتی و چند روز قبل از عرضه اولیه، آنرا سفارش بدهیم و حتی اگر در روز عرضه اولیه به اینترنت و کامپیوتر و گوشی موبایل دسترسی نداشته باشیم، می‌توانیم به راحتی خرید خود را انجام بدهیم. به شرطی که درخواست را روزهای قبل در سیستم ثبت کرده باشیم.

چگونه زودتر از دیگران، عرضه اولیه را سفارش بدهم؟

1. وارد سیستم معاملات فارابیکسو شوید. (اگر کد فارابیکسو ندارید اینجا را کلیک کنید.)
  2. در منوی درخواست‌ها گزینه درخواست عرضه اولیه را انتخاب کنید.
  3. نماد مورد نظر را انتخاب کنید.
  4. روی دکمه سبز رنگ ثبت کلیک کنید.
  5. حساب شما باید به اندازه لازم موجودی داشته باشد.
  6. تمام شد! در روز عرضه اولیه با سقف قیمت و تعداد، سفارش شما به صورت خودکار انجام می‌شود.

نکته ۱: طبق آزمایشی که من در لحظه نوشتن این نوشته انجام دادم، در حال حاضر این امکان فقط از روی کامپیوتر امکانپذیر است و از روی گوشی نمی‌توان زودتر سفارش را ثبت کرد.

نکته ۲: همانطور که قبلا در فیلم آموزش خرید عرضه اولیه توضیح داده‌ایم، اگر تعداد درخواست‌کنندگان زیاد باشد، سهمیه هر نفر کمتر از سقف سهمیه خواهد بود. و همچنین سهام خریداری‌شده‌ی شما، حداکثر فردای عرضه‌اولیه، در سبد خرید شما قابل رویت خواهد بود.

لطفا اگر این مقاله برایتان مفید بوده، نظرتان را در انتهای این صفحه برایم بنویسید. نظرات شما برای من بسیار انرژی بخش است.

متشکرم
​حامد ثقفی

جلسه ۳) آیا بورس می تواند شغل اول من باشد؟ دوچرخه سواری چطور؟

سلام دوستان عزیز،

در ادامه دوره سرمایه‌گذاری در سفر که هنگام دوچرخه‌سواری خلخال به اسالم و سپس رامسر برایتان تهیه کرده‌ام جلسه ۳ از این دوره را اکنون می‌توانید تماشا کنید.

آیا بورس می‌تواند شغل اول من باشد؟

دوچرخه سواری چطور؟

اکنون تماشا کنید و اگر این ویدیو برایتان مفید بود و یا سوالی داشتید، لطفا در انتهای همین صفحه نظر خود را برایم بنویسید.

اگر دیدن این فیلم برایتان مفید بوده و یا پرسشی درباره این آموزش داشتید، لطفا نوشته‌ی خود را در پایین همین صفحهبرایم بنویسید.

همواره شاد و سلامت باشید
متشکرم.
حامد ثقفی

جلسه ۲) چه مقدار تحصیلات برای کار در بورس لازم است؟ نکات ایمنی دوچرخه‌سواری چیست؟

سلام دوستان عزیز،

در ادامه دوره سرمایه‌گذاری در سفر که هنگام دوچرخه‌سواری برایتان تهیه کرده‌ام جلسه ۲ از این دوره را اکنون می‌توانید تماشا کنید.

چه مقدار تحصیلات برای فعالیت در بورس لازم است؟

نکات مهم ایمنی دوچرخه سواری چیست؟

اکنون تماشا کنید و اگر این ویدیو برایتان مفید بود و یا سوالی داشتید، لطفا در انتهای همین صفحه نظر خود را برایم بنویسید.

اگر دیدن این فیلم برایتان مفید بوده و یا پرسشی درباره این آموزش داشتید، لطفا نوشته‌ی خود را در پایین همین صفحهبرایم بنویسید.

همواره شاد و سلامت باشید
متشکرم.
حامد ثقفی

مشخصات

آخرین جستجو ها

فروش انواع گاو صندوق دیجیتالی Bioshop اطلاعات تخصصی سینمای جهان پارسیان آذین زند اجناس فوق العاده قطعات لودر اخبار جهان مرکز خرید نیزار کالا اینجا همه چی هست قاب موبایل اپل